Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1218152

Pracownik produkcji w Vevon w Tilburgu

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie: 14.82 EUR (13.68 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny)
Akceptowane języki: Holenderski, Angielski
Branża: Produkcja
Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Vevon jest niezależną w kraju firmą specjalizującą się w instalacji tymczasowych urządzeń ruchu drogowego podczas robót drogowych, w przypadku zdarzeń i w przypadku katastrof drogowych.

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za gotowe znaki drogowe. Będziesz czyścił, etykietował i odklejał naklejki ze znaków drogowych. Ponadto będziesz pracował na drodze przy wytyczaniu objazdów, umieszczaniu znaków i ich późniejszym usuwaniu. Kandydat musi być silny i sprawny, ponieważ czynności związane z pracą mogą być ciężkie.

Aby zapewnić stabilność, będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dziennej zmianie od 7:30 do 16:30. Będziesz pracować w sumie od 32 do 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach, za które otrzymasz dodatki.

W pierwszych dniach otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, dzięki którym poznasz firmę i czynności związane z pracą. Dołącz do tego zespołu jako Pracownik Produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Przygotowanie znaków drogowych
Czyszczenie znaków drogowych
Etykietowanie znaków drogowych
Sprawdzanie jakości
Wysyłanie objazdów
Umieszczanie znaków
Usuwanie znaków
Dbanie o miejsce pracy
Podnoszenie paczek o różnej wadze

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna
Gotowość do pracy również w trasie
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego

Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o. o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550, 00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.

Powiększ