Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1206347

Stolarz w Lakwijk Kunststoffen B.V.

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€20, 00 za godzinę

Akceptowane języki
niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
's- Hertogenbosch, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Lakwijk Kunststoffen BV jest firmą rodzinną. Po latach pracy w hurtowni tworzyw sztucznych właściciel zdecydował, że stać go na więcej i założył własną firmę w szopie przy domu rodziców. Początkowo Lakwijk Kunststoffen B.V. handlował płytami, prętami i rurami.

Jako stolarz będziesz odpowiedzialny za obróbkę mechaniczną metalu zgodnie z rysunkami technicznymi. Do Twoich obowiązków należeć będzie ustawianie maszyn, korekta maszyn, wymiana narzędzi i kontrola jakości. Praca stolarza wymaga starannego planowania, zrozumienia właściwości materiału i praktycznego doświadczenia w zakresie narzędzi oraz prędkości skrawania, a także kombinacji czynników takich jak prędkość frezowania, odprowadzanie wiórów, dobór narzędzi i mocowanie części w celu zapewnienia precyzji. Dzięki temu będziesz w stanie zapewnić uzyskanie najlepszych możliwych rezultatów przy jednoczesnym zachowaniu integralności obrabianego przedmiotu.
Ze względu na to, że pracownik przechodzi szkolenie, w okresie próbnym jego zmiana będzie rozpoczynała się od godziny 8:15. Po okresie szkolenia godziny pracy zostaną omówione z firmą. Firma oferuje elastyczne godziny pracy w zakresie od 6:00 do 20:00.
Firma jest świetną okazją do rozwoju w tej wyspecjalizowanej dziedzinie. W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz odpowiednio przeszkolony, aby lepiej poznać firmę, miejsce pracy i zespół. Dołącz do nich jako stolarz!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca przy linii montażowej
Obsługa maszyn
Wymiana narzędzi
Przygotowywanie zamówień
Sprawdzanie jakości
Praca z rysunkami technicznymi

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie w obróbce materiałów
Doświadczenie jako stolarz
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Dyspozycyjność na dłuższy okres