Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1206067

Operator maszyn CNC Niemcy Magdeburg z kwatera start od zaraz

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecki producent głowic cylindrów do Porsche poszukuje pracowników na stanowisko
OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Magdeburg, Niemcy

PRACA OD ZARAZ!

WYMAGANIA:
doświadczenie jako operator maszyn w branży metalowej min. 3-4 letnie w ciągu ostatnich lat
język niemiecki na poziomie A2.2. umożliwiający swobodną komunikację
znajomość rysunku technicznego
własne auto na dojazdy do pracy
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4-brygadowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca przy maszynach CNC produkujących głowice cylindrów dla Porsche
kontrola wytwarzanych form przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi
obsługa narzędzi pomiarowych – suwmiarka, mikrometr, średnicówka
dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do maszyny
wprowadzanie danych o produktach do wewnętrznego systemu

OFERUJEMY:

13, 80 euro brutto/h + dodatek branżowy 2, 07 euro brutto - łącznie 15, 87 € brutto/h, łącznie 2600 -2800 € netto (na 1 kl. podatkowej)
17, 00 € netto dodatku mieszkaniowego (dofinansowanie) za każdy przepracowany dzień
25 € dodatku dziennego za dzień roboczy przepracowany
umowę o pracę na niemieckich warunkach na 12 miesięcy z możliwością przedłuzenia
zapewnione zakwaterowanie: pokój 2 os. ok. 350€ - 450€ /mies. lub pokój 1 os. 550€-650€/ mies.
zmianowość: system 4 – brygadowy, zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

Wyślij CV na:

pracawniemczech75@gmail.com
lub kontakt: +48 668 786 319
napisz sms - oddzwonię!

Proszę dołączyć klauzulę