Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1206066

Pracownik produkcji montaż foteli do aut Niemcy Coburg z kwaterą bez jezyka

Oferta pracy w Niemczech

Niemiecki producent części samochodowych poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Język niemiecki nie wymagany!

Miejsce pracy: 96450 Coburg, Niemcy, Bawaria
Start pracy: 13.05.2024

Wymagania:

- własne auto na dojazd do pracy

- doświadczenie w pracy na produkcji (warunek konieczny)

- zmysł techniczny

- gotowość do pracy w tempie

- chęć do długofalowej współpracy na terenie Niemiec

- buty robocze S1

Obowiązki:

- składanie foteli samochodowych (szkielety) na linii montażowej zgodnie z wytycznymi

- korzystanie z elektronarzędzi (montaż ręczny)

- kontrola wizualna produktu

Czasami w przypadku mężczyzn może pojawić się konieczność przeniesienia części o wadze ok 10-18 kg

- Gotowość do pracy zmianowej: 3 (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00) + czasem również praca w sobotę, nadgodziny zależnie od zapotrzebowania

Oferujemy:

- stawkę 14, 95 € brutto/ h + 13€ netto dodatku za przepracowany dzień, 2100 - 2200 € netto (na 1 kl. podatkowej)

- od 140 -160 h pracy w miesiącu (możliwe nadgodziny zależnie od zapotrzebowania)

- za wykonywanie pracy powyżej normy ( praca w tempie) dodatkowe premie do wynagrodzenia!

- cykliczne podwyżki: po 3 miesiącach: 15, 60€/h, po 5 miesiącach: 16, 90€ /h., aż do 17, 80€/h, po 7 miesiącach

- zakwaterowanie zorganizowane i dofinansowane przez pracodawcę (17 € netto dofinansowania za każdy przepracowany dzień!) w odległości do 25 km od miejsca pracy

* kwatery do wyboru: pokój 2 osobowy: 350-450/ mies.

* pokój 1 osobowy: 450-650€/ mies.

Jeśli posiada się własne zakwaterowanie to również przysługuje dodatek mieszkaniowy!

- umowę o pracę na pełen etat na 12 miesięcy przez agencję na niemieckich warunkach.

Wyślij CV na:

pracawniemczech75@gmail.com
lub kontakt pod nr: +48 668 786 319
napisz sms - oddzwonie

Proszę dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."