Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1206055

Praca w Danii / kopanie drzewek ozdobnych

Oferta pracy w Danii

Informacje

Pracownik szkółkarski - kopanie drzew i krzewów

Numer oferty: S-60

Wszyscy kandydaci aplikujący do pracy przy kopaniu drzewek muszą mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną! Praca jest ciężka i wymaga dużej siły!

Start pracy: 1 maj

Okres pracy: możliwość pracy przez 10 miesięcy w roku

Ilość wakatów: 10

Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN (podstawa +12, 5 % pieniądze wakacyjne )

9500 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Stawka akordowa brutto za wykopanie, związanie i dostarczenie na bazę 1 drzewka:

kopanie szpadlem (bez naruszenia ziemi wcześniej maszyną): 9, 9 kr

kopanie szpadlem (z naruszeniem wcześniej ziemi maszyną): 7, 63 kr

Jeśli jakość dostarczonych drzewek zostanie zaakceptowana przez kontrolera bonus do każdego drzewka w kwocie brutto: 1, 81 kr

Do pracy akordowej zaliczamy następujące czynności:

odebranie zamówienia i dojazd traktorem na odpowiednie pole,

wykopywanie szpadlem drzewek / krzewów,

owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,

wynoszenie do drogi przejazdowej, |

układanie gotowych drzewek na paletach,

transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.

Praca akordowa wykonywana jest indywidualnie albo w parach.

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy

dyspozycyjność w ustalonym terminie,

bardzo dobra sprawność fizyczna,

gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),

umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),

prawo jazdy kat. B (wymagane u 1 osoby na parę).

Zakres obowiązków

wykopywanie szpadlem drzew / krzewów,

wynoszenie do drogi przejazdowej,

Inne dodatkowe prace szkółkarskie:

sadzenie ręczne sadzonek,

dołowanie roślin,

wtykanie bambusów w celu prostowania drzewek,

metkowanie bambusów do drzewek,

przycinanie boczne drzewek piłą.

Zakwaterowanie

Jeśli pracownik chce skorzystać z naszej bazy noclegowej, szczegóły zakwaterowania zostaną mu przekazane wraz z informacjami adresowymi pracy i umową

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1206055

Kategoria:
Dania - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-26 18:34:32
Ilość wyświetleń:
129
Stawka za godzinę:
160.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: QuickStaff
Państwo: Denmark
Województwo: Inne
Nr telefonu: +48 660 575 888
Nr telefonu: +48 664 764 763

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@quickstaff.dk

 Wersja strony na komórkę:
- Praca w Danii / kopanie drzewek ozdobnych