Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205470

Opiekunka do opieki nad Seniorem w Niemczech - 63225 Langen od zaraz!

Oferta pracy w Niemczech

OPIS
Podopieczny ma 90 lat, 166 cm wzrostu, waży 47 kg, mieszka z żoną, która nie wymaga opieki, ma odleżyny, jest inkontynentny, nosi pieluchy, ma demencję. Pan ma duże problemy z mówieniem, słyszeniem, umiarkowane z widzeniem, nosi aparat na słuch.

Jest osobą leżącą, do pomocy jest podnośnik, materac przeciwko odleżynom, łóżko pielęgnacyjne.

Dostaje środki na sen, dzięki czemu przesypia całe noce, jest cichy i spokojny.

OPIS ZAKWATEROWANIA
Dom w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z internetem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Opieka nad domem: pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie, zakupy . Do sklepów jest mniej niż 15 minut.

OCZEKIWANIA WOBEC OPIEKUNA
Osoba niepaląca. Wymagany język niemiecki - komunikatywny.

INFORMACJE DODATKOWE

Oferujemy:
legalne zatrudnienie
zwrot kosztów podróży
1550 euro netto miesięcznie
ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia