Praca Za Granicą » Włochy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204857

Kierowca autobusu kat. D - Wlochy, Bolzano, zapewniona kwatera, BEZ AGENCJI

Oferta pracy we Włoszech

Praca na wloska umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z wloskim pracodawca bez agencji.
Komunikacja podmiejska Bolzano obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowca autobusu podmiejskiego

Miejsce pracy: jazda okoliczne wioski i miasteczka koło Bolzano (WLOCHY) ( zakwaterowanie jest zapewnione, tylko media do opłacenia!)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D
wymagana podstawowa znajomość niemieckiego lub włoskiego lub ANGIELSKIEGO
karta kierowcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
stale trasy okolice Bolzano (okoliczne wioski i miasteczka. spokojne trasy po wioskach do 40-50Km, piękne widoki)
praca czasami tez w weekendy
dzienne zmiany
w sezonie jazda na łańcuchach

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 2200€ po okresie próbnym mozliwa podwyżka.
premie + 30 % dodatki za prace w niedziele i święta, za nadgodziny płatne 10% extra
25 dni urlopu w ciagu roku
rozne zmiany, wczesne lub popoludniowe,
6-7 tygodni pracy, zjazd na 1 tydzien do Polski
kwatera 180e, pokoje 1 os.
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
stabilna i długoterminowa praca na wloska umowe
wyjazdy do dogadania z firma z wyprzedzeniem,
premia urlopowa 1000 Euro plus premia światęczna 1200 Euro.

CV proszę wysyłać na:
kandidaten.bus@gmx.de
( z dopiskiem Bolzano)