Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204856

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Bad Hersfeld niemiecka umowa bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.bezposrednio dla panstwowki.
Komunikacja podmiejska Bad Hersfeld i okolice obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: BAD HERSFELD i okolice (kolo A4)

DARMOWA Kwatera zapewniona (doplata tylko za media).

(na miejscu pomoc polsko mowiacego kierowcy+nauka niem. oplacona przez pracodawce)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
karta kierowcy
znajomość języka niemieckiego : mozliwa nauka niemieckiego na miejscu! lub angielski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej lub komunikacji zastepczej (za pociag lub tramwaj/ praca na stale)
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 3000-4000 € (sporo nadgodzin mozliwych)
50% dodatku za swieta i niedziele i 25% za godz miedzy 22.00 a 6.00 rano
NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 160 godz JEST WYPLACANE extra dodatkowo
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD (premia swiateczna, trzynastka) / URLAUBSGELD (premia urlopowa 700Euro/rok)
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
minimum 200 h pracy zapewnione.

Prosze o zyciorys na:
busfahrer2021@wp.pl
(prosze z dopiskiem BUS BAD HERSFELD
Kontakt, Ania: tel. +48 739 511 026