Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204855

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Würzburg, niemiecka umowa, bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.
Niemiecka firma autobusowa obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu SEV lub kom. podmiejska
Miejsce pracy: okolice Würzburga, (praca miedzy Würzburgiem a Norymberga), Niemcy

(zakwaterowanie zapewnione)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D i kod 95
Karta Kierowcy
komunikacja zastepcza SEV - jezyk niemiecki slabe podstawy lub angielski, kom. podmiejska + Reisebus - wymagany dobry niemiecki do kontaktu z pasazerami

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji zastepczej za pociag lub jazda w komunikacji podmiejskiej + Reisebus
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)

OFERUJEMY:
stawka 19€ brutto na poczatek, po okresie probnym podwyzka o 20€ brutto - komunikacja zastepcza SEV
stawka 17€ brutto na komunikacji podmiejskiej + Reisebus
zapewnione 169 h w miesiacu
zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy ok. 120-130 € (media)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.

Prosze CV z dopiskiem ''SEV Würzburg''
na: busfahrer2021@wp.pl