Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204853

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Koblenz, niemiecka umowa bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.
komunikacja podmiejska Koblenz obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Koblenz, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione )

(stawka 17.20€/ godz)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D i kod 95 (komunikacja miejska i podmiejska, male miasteczka i wioski)
Karta Kierowcy
niemiecki nie wymagany. moga byc podstawy angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji podmiejskiej (male miasteczka i wioski). Trasy nawet do 50 Km jedna
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: podczas szkolenia /wdrazania 17.20€/godz (3000€ podstawy brutto za średnio 176 godz.)+ nadgodziny (25% wiecej extra) NADGODZINY WSZYSTKO CO PONAD 176 godz WYPLACANE jako nadgodziny!
Urlaubsgeld 13.81€ extra za kazdy dzien urlopu czyli 360€ w roku extra // Weihnachtsgeld (premia swiateczna) 420€
diety 4-12€ / dzien. Niedziela 100% i swieta 50% wiecej extra. po 22 i przed 6 rano extra 25% wiecej
premie + 25%dodatki za późne zmiany, niedziele i swieta tez extra platne!
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety. Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
Kurs niemieckiego - do wykonywania zawodu kierowcy autobusu oplacony przez pracodawce

Prosze o zyciorys na:
busfahrer.eu@gmx.de
(prosze z dopiskiem Koblenz)