Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204852

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy KÖLN niemiecka umowa, praca bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.
Komunikacja podmiejska Köln obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu (system 3/1 lub 6/2 lub inny regularne zjazdy z gory zapewnione) kwatera darmowa

Miejsce pracy: 40 km od Köln, Niemcy ( zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez caly okres pracy: pojedyncze pokoje)

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
doświadczenie min. 1 rok
prawo jazdy kat. D

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji miejskiej/podmiejskiej/po wioskach i miasteczkach naokoło Köln
praca czasami tez w weekendy
ranne i popoludniowe zmiany

WYNAGRODZENIE:
Stawka 18, 01euro/godz brutto (czyli 3420 € BRUTTO nominal)
premia 250 euro netto miesiecznie (premia inflacyjna/dodatek inflacyjny)
darmowe zakwaterowanie (pojedyncze pokoje przez caly okres zatrudnienia!)
nadgodziny extra 25% wiecej i nocki extra, 25% dodatek za godziny powyzej 190/miesiac, 25% niedziela, 100% swieta/dni wolne (2800€ na reke do 3200€ na reke z nadgodzinami!)
diety
Mozliwe systemy:
3 tyg. w pracy, 1 tyd. wolny
albo 6 tyg. w pracy, 2 tyg. wolne
stabilną i długoterminową praca na warunkach niemieckich.
podwyzki w przyszlym roku
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
mozliwosc nadgodzin (wtedy zarobki nawet do 3000€ na reke).

Proszę o życiorys na:
busfahrer.eu@gmx.de
(proszę z dopiskiem Kierowca autobusu Koln!)