Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204850

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy Chemnitz, niemiecka umowa, kwatera

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji.
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje 2-3 pracownikow na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU PODMIEJSKIEGO
Miejsce pracy: okoliczne wioski i miasteczka kolo CHEMNITZ, Niemcy

(zapewniony 1 osobowy pokoj przy bazie - tylko media!)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + karta kierowcy
znajomość języka niemieckiego: podstawy niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
stale trasy wokol CHEMNITZ, wioski i miasteczka
rzadko sprzedaz biletow, bardziej przewozy szkolne
praca czasami tez w weekendy
dzienne zmiany, czasem weekendy

OFERUJEMY:
Stawka 16.35 € brutto/h, od kwietnia/maja 2024 podwyzka o 0, 50 € - 1.00 €
zapewnione 173 h pracy
nadgodziny odbierane jako dni wolne
20 % dodatki za nocna godz (21-6), za niedziele 30% wiecej, swieta 60% extra platne
co drugi weekend pracujacy
20% zmiany dzielone, 80% zmiany ciagle
zapewniony pokoj 1 osobowy blisko bazy - tylko media!
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.

Prosze o CV na:
busfahrer2021@wp.pl
Kontakt Ania: +48 739 511 026