Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204848

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy, Görlitz niemiecka umowa bez agencji

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemiecka komunikacja miejska pracodawca panstwowym bez agencji.
Komunikacja podmiejska ZITTAU i okolice obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowca autobusu podmiejskiego

Miejsce pracy: jazda okoliczne wioski i miasteczka koło ZITTAU (kolo granicy) ( zakwaterowanie jest zapewnione)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D, karta kierowcy
wymagana znajomość niemieckiego - jest rozmowa kwalifikacyjna
baza przy samej granicy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
stale trasy okolice ZITTAU (okoliczne wioski i miasteczka. spokojne trasy po wioskach do 40-50Km)
dzienne zmiany

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie: 2700-2800€ brutto przy nominale 170 godz. po okresie próbnym mozliwa podwyżka.
wiecej niz 5 lat doswiadczenia: 15.79€ powyzej 15 lat : 16.30-17€ (podwyzki w nowym roku)
nadgodziny + 25 % /dodatki za prace w niedziele + 50% extra / i święta plus 100% extra, nocki plus 20% extra
rozne zmiany, wczesne lub popoludniowe,
przygotowanie autobusu, czy sprawnosci technicznej jako czas pracy
gotowosc do sluzby + 50€
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
stabilna i długoterminowa praca na niemeicka umowe
urlop 28-30 dni w roku.
premia swiateczna 1050 Euro plus premia urlopowa 156€
DODATKOWO FIRMOWE KONTO EMERYTALNE OD FIRMY, oprocz niemieckiej emerytury panstwowej!

CV proszę wysyłać na:
kandidaten.bus@gmx.de
( z dopiskiem ZITTAU)