Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204847

Kierowca autobusu kat. D - Niemcy, Schleswig-Holstein, niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Niemiecka firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Schleswig, Niemcy Północ

WYMAGANIA:
znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym
prawo jazdy kategorii D
Karta kierowcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
praca od poniedzialku do piatku,
komunikacja miejska lub podmiejska

OFERUJEMY:
wynagrodzenie 3060€ brutto na start (18, 30€ /h brutto)
na umowie zapewnione 169, 5 h w miesiacu
mozliwe nadgodziny 25% extra platne
nocki 25% extra platne (23:00 - 6:00)
praca w niedziele lub w dzien wolny 50% extra platna
praca w swieta 100% extra platna
1 dzielona zmiana raz na miesiac
kwatera darmowa przez 2 mies
praca 5 dni w tygodniu, dla chetnych do przepracowania 6 dzien 50% extra platny,
Weihnachtsgeld (520EUR) i Urlaubsgeld (330EUR)
stala praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z firma
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Cv prosze wysylac na mail:
kandidaten.bus@gmx.de
(z dopiskiem BUS Schleswig)