Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204721

Mechanik pojazdów ciężarowych w HAMBURG -System 3/1 + możliwy nocleg

Oferta pracy w Niemczech

Mechanik pojazdów ciężarowych w HAMBURG -System 3/1

Mechanik pojazdów ciężarowych

Opis stanowiska
- Przegląd oraz serwis samochodów ciężarowych lub autobusów różnych marek
- naprawa między innymi: sprzęgła, tarcz/klocków hamulcowych, wymiana płynów

Wymagania
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie zawodowe
- świadectwo ukończenia szkoły lub wieloletnie doświadczenie

Nasza oferta
- atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach.
- niemiecka umowa o pracę
- niemieckie ubezpieczenie
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy

Wynagrodzenie: 3.000€ Brutto + zamieszkanie.

joanna.jedrusiak@w4u.com.pl

515 713 320