Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204424

Spawacz MAG - okolice Chemnitz / Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Personalleasing Labbow – jako niemiecka firma z centrala w Berlinie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu pracowniczego na terenie całych Niemiec. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze Spawacza MAG.

Opis stanowiska:
- lączenie, spawanie elementów - metoda MAG,
- prace montażowe,
- czytanie rysunków i planów,
- kontrola jakości.

Wymagania:
- doswiadczenie na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- wlasne auto.

Oferujemy:
- stawka 15€ brutto + 60€ diety netto za przepracowany dzien,
- zatrudnienie na warunkach niemieckich na czas nieokreslony,
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,
- ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung),
- zaliczki wypłacane co tydzień na polskie lub niemieckie konto.

Termin podjecia pracy do uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaktu:
- telefonicznego +492212724260, od poniedzialku do piatku w godzinach 8-17,
- mailowego bewerber.pl@labbow.com,
- oraz korespondecji przez Whatsapp +4915255861846.

Powiększ