Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204395

Operator Giętarki CNC w Veluw Metal Creations w Nieuwkuijk

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie €16, 20 za godzinę

Akceptowane języki Angielski

Branża Techniczna

Miejsce pracy Nieuwkuijk, Holandia

Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Veluw Metal Creations (VMC) rozwinęła się w wiodącą firmę w zakresie rozwoju i produkcji kompletnych obróbek blach. W magazynie w Nieuwkuijk tworzone są produkty metalowe dla międzynarodowych klientów.

Jako Operator Giętarki ze sterowaniem CNC, będziesz niezależnie utrzymać i konserwować maszyny. Podczas zginania materiału arkusza do właściwego kształtu będziesz konfigurować i obsługiwać maszyny. Kształty te muszą być kontrolowane przez wymiary i sprawdzane na jakości. Pracujesz w nowoczesnym miejscu pracy z optymalną ergonomią. W Twoim miejscu pracy otrzymasz wszystkie narzędzia do dyspozycji.

Będziesz pracować od poniedziałków do piątku w ciągu dnia od 07:30 do 16:30. Masz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, za które otrzymasz dodatki. W pierwszych dniach, dostaniesz wprowadzenie, instrukcje bezpieczeństwa i szkolenia, aby poznać firmę i działania. Masz możliwość specjalizy się w swojej dziedzinie i rozwijać szeroko. Dołącz do tej przyjaznej drużyny jako Operator Giętarki!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Konserwacja maszyn
Ustawianie maszyn CNC
Obsługa pras krawędziowych CNC
Przygotowywanie metalowych części
Gięcie metalu
Montaż produktów
Kontrolowanie wymiarów
Sprawdzanie jakości
Przenoszenie materiałów o różnym ciężarze

Wymagania
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność dobrego czytania rysunków technicznych
Umiejętność samodzielnego wykonywania produktów wysokiej jakości
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego

Powiększ