Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203640

Cieśla konstrukcyjny / stolarz - Holandia STAWKA DO NEGOCJACJI

Oferta pracy w Holandii

Cieśla konstrukcyjny / stolarz

Zakres obowiązków:
- konstrukcje budynków w drewnianym szkielecie;
- zewnętrzne oraz wewnętrzne konstrukcje drewnianych ścian;
- prace wykończeniowe (montaż k/g) itp.
- prace konstrukcyjne;

Profil kandydata:
- doświadczenie w pracy jako cieśla konstrukcyjny;
- język niemiecki / angielski / holenderski;
- mile widziany własny transport;

Oferujemy:
- mieszkanie służbowe, ubezpieczenie zdrowotne (koszty pokrywa firma),
- wysokiej jakości narzędzia elektryczne,
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka do negocjacji w zależności od doświadczenia),
- długoterminowe zatrudnienie,
- umowę o prace na holenderskich warunkach.

Prześlij swoje CV na: info@silko-recruiting.com
Numer telefonu: +31615207144

Powiększ