Praca Za Granicą » Finlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203594

Operator wtryskarki Finlandia

Oferta pracy w Finlandii

Miejsce pracy: Finlandia Laitila

obowiązki:

operowanie i koordynowanie pracy wtryskarek
wykonywanie próbek produktów + produkcja seryjna jak i jednostkowa według zamówień klientów
zaopatrywanie oraz oczyszczanie maszyny przy uwzględnieniu zasad BHP
przeprowadzanie koniecznych napraw maszyn oraz przeglądy okresowe maszyn
analizowanie przyczyn awarii oraz przygotowanie raportów z wykonywanych prac

wymagania:
doświadczenie
znajomość języka angielskiego

fińska umowa o pracę
wynagrodzenie: 2400 - 3300 Euro brutto miesięcznie
- 40 godzin pracy tygodniowo, możliwość wypracowywania nadgodzin
- zwrot kosztów dojazdu do Finlandii

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Operator wtryskarki Finlandia "

Powiększ