Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203527

Lakiernik przemyslowy

Oferta pracy w Niemczech

Grupa Arcon od ponad 20 Lat swiadczy usługi personalne wyspecjalizowane w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie usług budowlanych. Nasi klienci cenią sobie naszych pracownikow.

Obecnie poszukujemy : Lakiernik przemyslowy (Rejon zachodnie i poludniowe Niemcy)

Zadania:
• Lakierowanie czesci maszyn lub kontenerow metoda na mokro( pistoletem pod cisnieniem w kabinie)
• Przygotowywanie elementów i powierzchni do lakierowania, szpachlowanie, szlifowanie

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w pracy jako lakiernik przemysłowy
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
• Umowa o pracę zawarta z niemieckim pracodawcą, stała praca ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi oraz świadczeniami specjalnymi
• stawki godzinowe miedzy 14, 50€ - 15, 50€ brutto + 9, 00€ netto diety godzinowej za każdą przepracowaną godzinę
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
• do 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
• CV (wraz z aktualnym mailem, nr. telefonu) z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy składać na nasz adres mailowy: s.muck@arcon-jobs.de

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert pracy:
Pod Numerem tel: +49 (0) 6131 32949-12
Mail: s.muck@arcon-jobs.de