Praca Za Granicą » Szwajcaria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203525

Monter rurociągów Szwajcaria

Oferta pracy w Szwajcarii

Miejsce pracy: Brig-Visp, Bazylea lub Chur

Obowiązki:

czytanie planu izometrycznego
przygotowanie elementów do cięcia i spawania
montaż rurociągów

Wymagania:

doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów
zdolności manualne i dobra sprawność fizyczna
umiejętność odczytu i pracy z rysunkami technicznymi
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
Stawka 30-41 Franków Szwajcarskich CHF / godzinę brutto - w zależności od doświadczenia
umowę szwajcarską na okres 6-12 miesięcy
45 godzin tygodniowo pracy
Zakwaterowanie i dojazd do pracy na koszt pracownika

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po niemiecku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Monter rurociągów Szwajcaria "

Powiększ