Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203498

Pracownik sortowni butelek

Oferta pracy w Niemczech

Magazynier w sortowni butelek - bez znajomości j. obcego

Lokalizacja: Aschersleben (Niemcy)

Oferujemy:
• Wyjazd – organizacja, opłata po stronie Kandydata – zwracamy do max 300pln za przyjazd (po przepracowanym miesiącu)
• Stawka 13 euro brutto/h
• Wypłaty miesięczne, do 15. każdego miesiąca
• Zapewnione zakwaterowanie w odległości ok. 1-3 km od miejsca pracy:
 czynsz 180 euro/miesiąc + kaucja 210 euro
 kaucja rozłożona na 3 raty po 70 euro każda, kaucja jest zwracana w przypadku braku szkód i strat
 mieszkania 2-3 pokojowe
 pokoje 2 osobowe, wyposażone w szafy i pojedyncze łóżka
 kuchnia i łazienka wspólne – dostępna pralka i lodówka
 pokoje zamykane na klucz
• Umowa polska przez agencję pracy (oddelegowanie do Niemiec)
• Praca 8 godzin dziennie plus przerwa (możliwość wzrostu ilości godzin pracy do 11 w zależności od natężenia)
• Jedna zmiana – poranna (początek zmiany o godzinie 6:00 rano)
• Praca od poniedziałku do piątku + ewentualnie soboty

Opis stanowiska:
• Praca odbywa się wewnątrz hali magazynowej oraz na zewnątrz (pod dachem)
• Praca stojąca przy pasie, wymagająca dopasowania tempa pracy do szybkości poruszania się pasa, aby nie stopować procesu
• Sortowanie butelek i skrzynek na napoje, układanie skrzynek na paletach oraz ich transport przy użyciu „paleciaka”
• Praca na zewnątrz oraz wewnątrz hali

Wymagania:
• Sprawność fizyczna
• Chęć do pracy
• Brak nałogów

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1203498

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-11 13:16:54
Ilość wyświetleń:
83
Stawka za godzinę:
13.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rekrutacjezagraniczne2022
Państwo: Germany

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacje.zagraniczne@ewl.com.pl

 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik sortowni butelek