Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203018

Projektant Instalacji Elektrycznych Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

obowiązki:

współpraca z inżynierami i technikami odpowiedzialnymi za pracę wykonanie prac końcowych
samodzielne sporządzanie i opracowywanie planów i rysunków technicznych w 3D
znajomość programów do projektowania np. AutoCAD, CAD System, 2D, MEP, Revit, Plancal nova

wymagania:

doświadczenie
znajomość programów AutoCAD, CAD System, 2D, MEP, Revit, Plancal nova
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
wykształcenie techniczne w zakresie projektowania instalacji elektrycznych

oferujemy

długotrwała niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie od 2500 Euro miesięcznie
bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku lub niemiecku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Projektant Instalacji Elektrycznych Niemcy "

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1203018

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-10 09:37:36
Ilość wyświetleń:
51
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EastGateRecruitment

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: office@eastgaterecruitment.com

 Wersja strony na komórkę:
- Projektant Instalacji Elektrycznych Niemcy