Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202506

Operator wózka widłowego przedniego

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€14, 73 za godzinę

Akceptowane języki
Holenderski, Angielski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Etten-Leur, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Naszym klientem jest międzynarodowa firma transportowa i magazynowa z dwiema lokalizacjami w Holandii i pięcioma w Polsce. Dzięki powierzchni magazynowej o powierzchni 150 000 metrów kwadratowych oferują usługi logistyczne różnym klientom.
Jako operator wózka widłowego przedniego, jesteś odpowiedzialny za załadunek ciężarówek i ich rozładunek, przenoszenie palet i materiałów do właściwej lokalizacji w magazynie oraz zarządzanie zapasami.
Będziesz pracował na 2 lub 3 zmiany, w zależności od zespołu, do którego dołączysz. Poranne zmiany zaczynają się od 7:30 do 16:30, popołudniowe zmiany zaczynają się od 14:30 do 23:30. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo.
W pierwszych dniach zostaniesz wdrożony/-a i otrzymasz instrukcje bezpieczeństwa. Zostaniesz przeszkolony/-a pod kątem zapoznania się z firmą i swoimi obowiązkami. Dołącz do zespołu jako operator wózka widłowego przedniego!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Umieszczanie produktów/opakowań na paletach
Załadunek produktów
Rozładowywanie produktów z ciężarówek
Zarządzanie zapasami

Wymagania
Posiadanie ważnego certyfikatu operatora wózka widłowego przedniego
Dobra kondycja fizyczna
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Posiadanie prawa jazdy kat. B
Dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka holenderskiego i/albo języka angielskiego

Powiększ