Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202501

Planista produkcji w Supermicro®

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€17, 30 za godzinę

Akceptowane języki
Niderlandzki, angielski

Branża
Techniczna

Miejsce pracy
' S-HERTOGENBOSCH, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Supermicro® jest liderem wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych i sieciowych dla centrów danych, chmur obliczeniowych, korporacyjnych systemów IT, Hadoop/Big Data, Hyperscale, HPC i IoT/wbudowanych klientów na całym świecie.
Jako planista produkcji będziesz odpowiedzialny za przestrzeganie SOP i zasad firmy oraz planowanie zadań produkcyjnych i harmonogramów w oparciu o realizację SO i danych wejściowych PGM. Będziesz analizować przeszłe, obecne i przyszłe zamówienia, aby ustalać priorytety i planować operacje produkcyjne. Zajmiesz się również optymalizacją operacji, zbieraniem danych produkcyjnych i przygotowywaniem raportów o stanie produkcji.
Praca w godzinach od 9:00 do 17:30 z możliwością nadgodzin, za które otrzymasz dodatki. Ogólnie praca będzie trwała około 32 godzin tygodniowo.
Dołącz do dynamicznego zespołu jako planista produkcji i wykorzystaj swoje doświadczenie w planowaniu produkcji w środowisku informatycznym lub technicznym. Twoje umiejętności odegrają kluczową rolę w optymalizacji przepływów pracy i przyczynią się do sukcesu ich innowacyjnego projektu. Dołącz do ich zespołu jako planista produkcji i zadbaj o kształtowanie przyszłości ich procesów produkcyjnych!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Rozwiązywanie problemów
Analiza opóźnień
Analiza zakłóceń
Planowanie zadań produkcyjnych
Przestrzeganie SOP i zasad firmy
Przygotowywanie raportów o stanie i wydajności

Wymagania
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zdolność do zarządzania wieloma działaniami w tym samym czasie
Znajomość pakietu MS Office i systemów ERP
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Powiększ