Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202176

Monter/spawacz 135 konstrukcje stalowe

Oferta pracy w Holandii

Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen w Holandii poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter/spawacz 135 konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:
Samodzielny montaż i spawanie konstrukcji stalowych (w zależności od zamówienia, od 2mm do 40 mm)

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w pracy jako monter i/lub spawacz konstrukcji stalowych
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Zakwaterowanie, ubezpieczenie i darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii,
Tygodniowy system wypłat,
Zarobki w wysokości 510-550 euro netto/40 godz. pracy po wszystkich odliczeniach w pokoju 1-osobowym
Mozliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując SPAWACZ

Powiększ