Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1005309

Kierowca z prawem jazdy kat C, C+E

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe, na czas nieokreslony, bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy .

Niemiecka rodzinna firma poszukuje pracownika na stanowisko: Kierowca C lub C+E

MIEJSCE PRACY: okolice Hannoveru

WYMAGANIA: prawo jazdy kat. C karta kierowcy znajomośc jezyka : niemiecki ( niekoniecznie)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Trasy wokol komina po Dolnej Saksonii ( Niedersachsen). Praca od pon-pt. (bez systemu).Weekend wolny praca w ciagu dnia

CIEZAROWKI : Mercedes Atego, MAN TGL 12t i 7, 5t

OFERUJEMY: Wynagrodzenie: 2300€ podstawy brutto ( okolo 2000 netto bez wzgledu na kategorie podatkowa) stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich / bez sytemu, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, pomoc przy zakwaterowaniu, zameldowaniu otwarciu konta bankowego, uzyskaniu swiadczen rodzinnych (Kindergeld) itd.

Prosze o kontakt na: telefon 0048503534198lub 00491772361321, 00491772361322

Powiększ

Powiększ

Informacja z serwisu