Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1211444

PRACOWNIK PRODUKCJI CUKIERKÓW - 16, 26 EURO BRUTTO/H -BELGIA! PARY MILE WID

Oferta pracy w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – certyfikowana Agecja w Polsce KRAZ 23286 oraz w Królestwie Belgii - Vlaamse Gewest als uitzendbureau, pod numerem 2312/U.

Dla klienta, firmy która od 1932 roku zajmuję się produkcją oraz pakowaniem wyrobów cukierniczych w Brugge, Belgia - szukamy osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI w fabryce cukierków, żelków

Oferujemy:

- stawkę 16, 25 euro brutto/h - 10, 76 euro netto / h,
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na zasadzie oddelegowania,
- zakwaterowanie w pobliżu zakładu pracy,
- gwarantowane 38 h pracy w tygodniu,
- kartę paliwową na dojazd do pracy - nie ponosisz kosztów dojazdu do pracy,
- pomoc koordynatora na miejscu.

Twoje zadania:

- ręczna obsługa maszyn,
- praca przy taśmie produkcyjnej,
- przygotowanie mieszanki zgodnie z recepturą,
- manualny transport wykonanych mieszanek,
- odbiór końcowego produktu,
- kontrola jakości wytwarzanych produktów.

Oczekujemy:

- dyspozycyjności "od zaraz",
- podstawowej znajomości j.angielskiego,
- prawa jazdy kat. B oraz samochodu, którym mógłbyś wyjechać,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zależy Nam na Twojej satysfakcji z pracy, zawsze możesz się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie.

Wypełnij Nasz formularz zgłoszeniowy, a dział rekrutacji skontaktuje się z wybranymi kandydatami telefonicznie.

szukampracy.pl/aplikacja/post/413853533

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Natalia: 571 243 498,
Angelika: 504 862677.

Stawka za godzinę: 16.25

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: AgencjaKSService
Państwo: Belgium
Miasto: Brugge
Nr telefonu: 571 243 498
Nr telefonu: 504 862 677
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: n.kisielewska@ksservice.pl

Ogłoszenie nr: 1211444
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Strona główna
Data dodania: 2024-06-03 14:54:52
Ilość wyświetleń: 497

Podziel się ze znajomymi na Facebooku

Wersja na komputer: PRACOWNIK PRODUKCJI CUKIERKÓW - 16, 26 EURO BRUTTO/H -BELGIA! PARY MILE WID

Praca Za Granicą - Strona główna