Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1207118

Operator CNC

Oferta pracy w Niemczech

Aktualnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób do pracy w charakterze operatora CNC.

Opis stanowiska:
- obsługa maszyny CNC,
- wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną,
- posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
- kontrola jakości wykonywanych detali,
- dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyny,
- nie jest wymagane programowanie maszyny CNC.

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego, pozwalajaca zrozumiec polecenia,
- wlasne auto.

Oferujemy:
- stawka 13, 50 € brutto + 40€ diety netto za przepracowany dzien,
- praca w systemie 3-zmianowym,
- zatrudnienie na warunkach niemieckich na czas nieokreslony,
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,
- ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung),
- zaliczki wypłacane co tydzień na polskie lub niemieckie konto.

Zapraszamy do kontaktu:
- telefonicznego +492212724260 (od poniedzialku do piatku, w godzinach 8-17)
- mailowego bewerber.pl@labbow.com,
- oraz korespondecji przez Whatsapp +4915255861846.

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: Labbow
Państwo: Germany
Nr telefonu: +492212724260
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: bewerber.pl@labbow.com

Ogłoszenie nr: 1207118
Kategoria: Niemcy - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-05-07 11:15:17
Ilość wyświetleń: 40

Wersja na komputer: Operator CNC

Praca Za Granicą - Strona główna