Top serwisu Praca Za Granicą - wersja mobile

Praca-za-granica - na sprzedaż

Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1206387

Pracownik produkcyjny do obsługi maszyn

Oferta pracy w Belgii

Dla naszego sprawdzonego klienta, poszukujemy osoby do zgranego teamu.
Praca na belgijskich warunkach, na dłuższy okres czasu
Pracownik produkcyjny/ operator maszyny tnącej (taśmy montażowe, uszczelniające)
Lokalizacja: Kapellen

Firma, poszukuje osób doświadczonych w pracy na w produkcji w operowaniu jakiejkolwiek maszyny produkcyjnej. Umiejętność obsługi wózka widłowego będzie dużym atutem!
Firma szuka zmotywowanych osób, które chciałby zostać w Belgii na dłużej.

Opis stanowiska:
• Przetwarzanie pianek uszczelniających, taśm uszczelniających, dwustronnych taśm klejących, taśm lustrzanych itp. Na różne szerokości i grubości
• Ustawianie i obsługa różnych maszyn
• Przygotowywanie zamówień 'od a do z'
• Operowania wózka widłowego, mogą przyuczyć do obsługi

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym i magazynowym
• Doświadczenie w operowaniu i ustawianiu jakichkolwiek maszyn produkcyjnych ( o czym nam opowiesz)
• Chęc pracy długoterminowej za granicą
• Jeśli mówisz po angielsku, zawsze to dodatkowy atut jednak w tej firmie jest polski brygadzista, który na pewno Cię wdroży

Oferujemy:

•W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem
•Wynagrodzenie : Wypłata około 400 euro netto na tydzień, już po odtrąceniach oraz mieszkaniu, godziny/zmiany dzienne.
•W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, 90€ / tydzień
•Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
•Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1, 80-855 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji Certyfikat KRAZ nr 275

Stawka za godzinę: do uzgodnienia

Dane kontaktowe

Ogłoszeniodawca: ImpactPOLAND
Państwo: Polska
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Nr telefonu: 602 372 475
Nr telefonu: 600 326 648
Dodatkowe dane kontaktowe:
E-mail: praca@impactpraca.pl

Ogłoszenie nr: 1206387
Kategoria: Belgia - Dam pracę
Opcje premium: Brak
Data dodania: 2024-04-30 13:02:13
Ilość wyświetleń: 77

Wersja na komputer: Pracownik produkcyjny do obsługi maszyn

Praca Za Granicą - Strona główna