Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1233273

Sortowanie Paczek - Niemcy okolice Frankfurtu również dla par

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy pracowników do sortowania paczek w okolicach Frankfurt am Main.
BEZ znajomość języka niemieckiego oraz BEZ prawa jazdy!
Oferujemy stabilne zatrudnienie z możliwością zakwaterowania.
Idealni kandydaci powinni być gotowi do pracy w systemie 2-zmianowym oraz na nadgodziny w okresie listopad - grudzień.
Zakres obowiązków:
• Sortowanie paczek na taśmie
• Kontrola stanu przesyłek
• Praca ze skanerem
Wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
• Zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy:
• Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i transport do pracy
• Możliwość pracy dla par na tej samej zmianie
• Wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)
23 i 27 grudnia są dniami pracującymi.
Kontakt:
Kamila +48 570 901 414 / Dominika +48 570 901 033

Czekamy na Ciebie! Klaver (KRAZ 18450)
Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 - 16:00

Powiększ

Powiększ