Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1220193

Blacharz samochodowy, bez znajomości języka -NIEMCY

Oferta pracy w Niemczech

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako blacharz samochodowy

Opis stanowiska:

Naprawa powypadkowa, konserwacja nadwozi i podwozi samochodowych
Montaż nadwozi samochodowych
Spawanie elementów karoserii według potrzeb
Montaż i demontaż elementów karoserii
Usuwanie wgnieceń
Oferujemy:

Wynagrodzenie 2400€ netto miesięcznie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
+25% do wypłaty
Niemiecka umowa o pracę
Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje jednoosobowe
Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
Cykliczne podwyżki
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Praca od zaraz
Wymagania:

Doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
Mile widziane doświadczenie w zakresie prac przygotowawczych przy malowaniu (mycie, maskowanie, piaskowanie)

Wyślij CV ;info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas

Marlena +48 570 221 444
Izabela +48 790 448 110

Powiększ