Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1219536

Opiekunka do Pani w Freiburgu

Oferta pracy w Niemczech

Opis zlecenia
Poszukujemy Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 83/164/70 kg, choruje na polineuropatję czyli uszkodzenie nerwów obwodowych, skurcze w nogach, uczucie gorąca i zimna, potrzebuje wsparcia podczas poruszania się, trzeba uważać by nie upadła, współpracuje, umysłowo sprawna. Ma zakłócony zakłóconą noc z powodu skurczów. Częściowo samodzielna w higienie ciała, samodzielnie je. Jest sympatyczna, komunikatywna. Interesuje się psychologią, muzyką, religią. Przy pracy w nocy Opiekunka może dłużej pospać i wstać ok. godz. 10. Od godz. 14-20 Opiekunka też ma czas wolny.

Warunki pobytu : Mieszka z mężem, nie wymaga opieki w domu jednorodzinnym w centrum miasta, jest internet. Dla Opiekunki : osobna łazienka i pokój z klimatyzacją.

LOKALIZACJA: 79102 Freiburg

Stawka : do 1800 EUR netto

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od zaraz

Obowiązki: pomoc w higienie ciała oraz higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, prace domowe w zakresie : zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów.

Wymagania:
doświadczenie w pracy w opiece,
język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym,
cechy charakteru : Pani wyrozumiała i cierpliwa.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204
mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ