Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1218634

Spawacz rur TIG, Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Belgia- Flandria
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako spawacz

Opis stanowiska:

Przygotowywanie materiału pod spawanie wraz z samym spawaniem metodą TIG
Praca z rysunkiem technicznym
Praca ze stalą nierdzewna
Obsługa, konserwacja i naprawa urządzeń i maszyn spawalniczych

Oferujemy:

Wynagrodzenie 20€ brutto/h
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Zwrot kosztów podróży do Belgii do 250€ po przepracowanych 4 tygodniach
Premia na koniec roku – 8, 33% rocznego wynagrodzenia brutto
Dodatek urlopowy – 15, 38% rocznego wynagrodzenia brutto
Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
Zagraniczna umowa o pracę
zakwaterowanie blisko miejsca pracy
Nadgodziny płatne 150%

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG
Posiadanie ważnego certyfikatu spawalniczego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Gotowość do pracy w zespole
Precyzja

Wyslij CV info@abcwork. eu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ