Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1210902

Kasjer/Kasjerka Kucharz/Kucharka Praca bez Agencji.

Oferta pracy w Niemczech

Witam
Poszukuje osób do pracy w małej gastronomi. Mile widziane są Kobiet i Mężczyżni rozważe róznież Pary. Również wiek się nie liczy, nawet jeżeli nie masz doświadczenia na danych stanowiskach a jeżeli masz chęci do pracy to zapraszam do kontaktu.
Poszukiwane osoby na stanowskich:
Kucharz/Pomoc Kuchenna(bez znajmości języka niemieckiego)
Kasjer/Kasjerka (mile widziane z j.niemieckim. albo chęcią nauczenia się podstawowych zwrotów)
Crepes maker- osobo do robienia nalesników (mile widziane z j.niemieckim. albo chęcią nauczenia się podstawowych zwrotów)
Pare informacji o Pracy:
znajdujemy się na Niemieckiej Wyspie Langeoog kod pocztowy 26465
Praca w małej gastronomi.
Praca bez żadnej Agencji pracy.Normalna umowa o prace na niemieckich warunkach.
Praca od zaraz do Końca Pażdziernika
Wymagania i obowiązki
-pozytywne nastawienie
- Praca pod presja czasu
- Chęć do pracy i nauki
- Komunikatywność
- Kreatywność
- Zaangażowanie
- Uczciwość
- Dobra organizacja własnej pracy
- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Oferujemy:
- Atrakcyje Wynagrodzenie
- Atrakcyjne Warunki Pracy
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Składnki rentowo-emerytalne
- Punktualne wypłaty
- Zakwaterowanie
- Pomoc z wszelkimi formalnościami /dokumentami
- Naukę na danym stanowisku
- Nauke na Kasach fiskalnych od Firmy Vectron
Po więcej informacji zapraszam na kontakt telefoniczny lub na podany adres e-mail.
Najlepszym sposobem jest kontakt poprzez WhatsApp lub e-mail.
Z związku dużym zainteresowaniem proszę na wstępie podesłać CV lub opisać swoje umiejętności.

Informacja z serwisu